Polityka prywatności

1. Odwiedzający stronę wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora strony danych osobowych podanych przez niego w procesie rejestracji konta.

2. Podanie danych osobowych przez Odwiedzającego jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Odwiedzającego może uniemożliwiać świadczenie internetowych usług drogą elektroniczną.

2. Dane osobowe przetwarzane są przez Administratora:

FUNDACJA DOOKOŁA ŚWIATA 
ul. Bielska 1, Myślęcinek, 86-031 Osielsko k.Bydgoszczy
NIP 554 295 15 79
Regon 367613184
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
pod numerem KRS 0000683147

3. Dane osobowe Odwiedzającego są przetwarzane w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. W celu realizacji zgłoszeń lub zamówień, dane mogą być udostępniane firmie spedycyjnej (w celu realizacji wysyłki zamówionego towaru).

4. W przypadku wyrażenia przez Odwiedzającego dodatkowej zgody dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu informowania Odwiedzającego o nowych spotkaniach, warsztatach, zajęciach, edukacyjnych, wystawach przygotowywanych przez Fundację Dookoła Świata

5. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

6. Odwiedzający ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe mogą być poprawiane lub usuwane po zalogowaniu się na konto Użytkownika.

7. Odwiedzający podając swoje dane oświadcza, iż są to jego prawdziwe dane.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

– Mark Twain

Kontakt

ul. Bielska 1, 86-031 Osielsko, Bydgoszcz

+48 883 670 606

redakcja.dookolaswiata@gmail.com

Aktualności

Hygge czyli duński dobrostan

Hygge czyli duński dobrostan

Podróże są czymś niezwykłym, fascynującym i pozwalają żyć w pełni. Za każdym razem po powrocie do domu zdaję się być odmieniona. Mam wrażenie, że coś się zmieniło, że wszystko, co wydawało się problemem, trudnością, albo złem okazało się tymczasowym niedomaganiem i...

Mówili, że jest piękna

Mówili, że jest piękna

Michel BussiMówili, że jest pięknaWyd. Świat Książki, 2018 Recenzja Nie zdarza mi się pisać, a tym bardziej publikować recenzji książek, które wpadły mi w ręce przypadkowo, ale w przypadku Bussiego, nie mogłam się oprzeć pokusie. Młoda kobieta rodem z Mali, jednego z...

© Copyright 2024 DOOKOŁA ŚWIATA | Polityka prywatności | Polityka plików cookies

Created by Caroline Media