Facebook

Bydgoski Klub Podróżnika (94)

Na ścieżkach Republiki Mnichów

Klub Podróżnika Dookoła Świata zaprasza na spotkanie w czwartek 4 kwietnia 2019 o godz. 18.00 Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Naruszewicza 11 Paweł Urbanowski Na ścieżkach Republiki Mnichów   Autor w swoich wyjazdach poszukuje miejsc, gdzie przenikają się kultury i religie a czas płynie w tempie zupełnie innym niż ten codzienny, europejski. Tym razem wybrał stosunkowo bliski, ale jakże egzotyczny i dość niedostępny kierunek jakim jest Athos  

Jordania - rowerem i Dzieciaki Zespolaki

Klub Podróżnika zaprasza 21 marca 2019, godz. 18.00 Krzysztof Nowacki– Jordania rowerem Sala K 1, WSG, ul. Naruszewicza 11, Bydgoszcz Kolejny etap naszej podróży w tym sezonie przejedziemy z Krzysztofem rowerem po Bliskim Wschodzie, od Izraela, Palestyny do Egiptu tam i z powrotem przez Jordanię do Jerozolimy.  

Piękna nasza Polska cała

Klub Podróżnika Dookoła Świata zaprasza na spotkanie w czwartek 7 marca 2019 o godz. 18.00 Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Naruszewicza 11 Andrzej Bohatyrewicz Piękna nasza Polska cała! "Piękna nasza Polska cała II" – druga część spotkań z cyklu w Polskę – w nieznane.
Strona 1 z 14
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com